O AMK Finance

AMK Finance je česká makléřská společnost specializující se na finanční poradenství a kompletní zpracovávání úvěrových produktů spojených s podnikáním nebo financováním nemovitostí. Společnost AMK Finance s.r.o byla zapsaná do obchodního rejstříku 22.3.2006.

Hlavní činností společnosti je poskytování finančního poradenství a služeb klientům z řad fyzických i právnických osob. Našim klientům zajišťujeme financování, které nejlépe reflektuje jejich potřeby s ohledem na jejich situaci.

Naší konkurenční výhodou a profesionální prestiží je kompletní produktová nabídka. Úzká spolupráce s našimi partnery z bankovního a nebankovního sektoru představuje významný potenciál a konkurenční výhodu na trhu. Nespolupracujeme s nespolehlivými partnery, ani partnery, kteří nejednají v zájmu klienta. Spolupracující finanční instituce jsou pod dohledem ČNB a jsou řízeny příslušnými zákony.

Našim klientům pomáháme na základě našich bohatých bankovních zkušenosti najít nejlevnější a současně efektivní financování s ohledem na jejich potřeby a situaci.

Umíme mluvit jazykem finančních instituci a dokážeme najít řešení i v zdánlivě bezvýchodné situaci. Klientům doporučujeme pouze taková řešení, která bychom zvolili my sami, kdybychom byli v pozici klienta.

Zavoláme Vám
603 808 222

Vaše jméno:
Vaše telefonní číslo:
Váš e-mail:
Čeho se týká Váš dotaz:
Odeslat

Odešlete nám Vaše kontaktní údaje a my si s Vámi domluvíme osobní schůzku.